top of page

STEEL & MACHINES

Nabízíme zákazníků komplexní systém služeb konstrukční kanceláře spojené s vývojem či modernizací produktu. Máme řešení pro každou fázi Vašeho projektu, nezávisle na stupni realizace. K vývoji a ověření fukčnosti prototypu využíváme nejmodernější prvky. 

Od roku 2019 spolupracujeme na vývoji pro ŠKODA AUTO. Jsme součástí týmu, který pracoval na vývoji nového vozu pro indciký trh.  Jsme rádi, že ŠKODA AUTO využila naše možnosti a vývojové kapacity pro vývoj i při počátku vývoje vozů SCALA / KAMIQ, FABIA.

Části vývoje byly kooperovány a konzultovány s vysokými školami převážně s vysokou školou ČVUT v Praze a jsme rádí, že díky společnému úsilí jsme mohli odevzdat odborně a dobře odvedenou práci a být na ní hrdý.

 

 

19.02.2021

Jelikož nám není ekologie a stav životního prostředí naší planety lhostejná, rozhodli jsme se společně s panem Džiubou vyvinout zařízení pro domácí použíti, které by kompresova plastový odpad do co nejmenšího prostoru bez využití jakékoliv elektrické energie.

Jsme nadšeni, že výsledkem dvouletého výzkumu je velice pěkně designově zpracované zařízení. Tento rok by mělo jít zařízení do prodeje a věříme že bude mít obrovský úspěch.

Veškeré prototypové a zkouškové díly byly vyrobeny na našich 3D tiskárnách.

www.plast-eater.cz

23.01.2021

bottom of page